Dans, Edebiyat, Sinema ve Teknoloji projeleri FonlaBeni’de :)

FonlaBeni yeni projelerle crowdfunding sınırlarını genişletmeye devam ediyor. Dans, edebiyat, sinema ve teknoloji projelerimiz fon toplamaya devam ediyor.

Casa De La Dazna Dans Evi tarafından oluşturulan II.Uluslararası Adana Tango Festivali projesi, Adana’da şehrin farklı mekanlarında gerçekleşecek dans gösterileri için destek bekliyor. Dans eğitimi almak, ünlü dansçılarla fotoğraf çektirmek ve festivale özel üretilen yaratıcı armağanlar kazanmak içi proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Pembe Vosvos uzun metraj sinema filmi projesi… Proje fon hedefine ulaşırsa siz de rol hedefinize ulaşabilirsiniz. Filme destek olanlar aynı zamanda oyuncu olarak yer alma şansına sahip. Ne kadarlık bir destek karşılığında filmde rol aldığınızı öğrenmek için proje sayfasını ziyaret edin!

TabuKıran Fanzin genç ve ytenekli bir grup yazar arkadaşın el birliğiyle çıkardıkları özgün bir yayın. Proje yayına girdiği ilk saatlerde fon hedefinin %10′una ulaştı. Kalemine güvenen destekleyiciler TabuKıran Fanzin ekibi ile iletişime geçebilir ve fanzinde yazılarıyla yer alabilir. Böylece, TabuKıran Fanzin‘in yeni sayısında kapakta adınız olabilir!

Siz bu projelere destek olurken bizler de yeni projeler üzerinde çalışıyor olacağız :)

Görsel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>