EZGİSU VE MUSTAFA EVLENİYOR!

FonlaBeni’de hayırlı bir projemiz var. Ezgisu ve Mustafa evlenmeye karar verdiler ve FonlaBeni’de projeye başladılar. Evlilik süresince karşılarına çıkan masrafların çokluğundan düğün hediyesi olarak hazırlayacakları video için sizlerden destek istiyorlar.

Ezgisu ve Mustafa 11 Kasım 2013’te tanışmışlar ve birbirleri için yaratıldıklarını anlamışlar. Vakit kaybetmeden nişan yapmaya karar vermişler ve 1 Şubat’ta yüzükleri takarak aşklarını taçlandırmışlar. 27 Eylül 2014′te evlenmeye karar verdikten sonra başlamışlar evlilik hazırlıklarına fakat ufak tefek bir sürü şey derken masraflar almış başını gitmiş.

 Hayallerinden vazgeçecek değiller ya! Akıllarında bir düğün klibi hazırlamak varmış. FonlaBeni’de proje yaparak bu miktarı topluluk fonlaması ile karşılamaya karar vermişler.

Proje yaratıcılarının sesine kulak vermek isterseniz; “her şey çok pahalı… çok masraf yapınca bazı şeyleri atlamak zorunda kaldık. Hep hayalimiz olan bu mutlu günde küçük bir filmimiz olsun istedik ve bunu gerçekleştirebilmek için yardımlarınıza ihtiyacımız var” diyorlar. Hayatlarının en mutlu günlerinde hazırlanacak olan bu videoya destek olanlar için sürpriz armağanlar da hazırlamışlar.

Projelerini bir de kendilerinden dinlemek ve izlemek isterseniz video bağlantı adresi aşağıda;
http://y2u.be/4_GRzZIjBbc

Proje sayfasını ziyaret etmek ve destek olmak İçin aşağıdaki bağlantı adresini tıklayabilirsiniz;
http://bit.ly/1tp3RUm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>