MERAKLI MAYMUN PROJESİ BAŞARILI OLDU

Türkiye’nin en yaratıcı topluluk fonlaması platformu sloganıyla yola çıkan FonlaBeni’de bir proje daha başarılı oldu. Proje yaratıcısı Çağan Çelik, http://www.evrimagaci.org/ sitesi için daha profesyonel videoları daha sık çekebilmek adına ekipman destek projesi başlattı. Meraklı Maymun Ekipman Destek Projesi fon hedefine kısa zamanda ulaştı ve bitime yaklaşık bir hafta kala hedefinin üzerinde fon toplamayı başardı.

Twitter’da 6600’ün üzerinde takipçisi olan Facebook sayfaları 242.000’in üzerinde beğeni alan topluluk projesi için 800 TL fon hedefi beklerken 1328 TL toplayarak %166 başarıya ulaştı. 20 destekleyici ile fon hedefine ulaşan ve başarılı olan Meraklı Maymun Ekipman Destek Projesi ile FonlaBeni’deki başarılı proje sayısı 30’u geçti.

Evrim Ağacı, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Biyoloji ve Genetik Topluluğu (ODTÜ BİYOGEN) ile birlikte görev yapmakta olan, popüler ve akademik bir topluluk. 5 Kasım 2010 tarihinde kurulan oluşum akademi ile popüler bilim arasında bir köprü kurduğu için geniş bir kitle tarafından severek takip ediliyor.

Kampanya bilgilerine aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz;
http://www.fonlabeni.com/p/meraklimaymun

Evrim Ağacı ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz;
http://www.evrimagaci.org/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>